دیدار معاون پژوهش و فناوری سازمان بسیج اساتید کشور با رئیس و شورای مرکزی بسیج اساتید استان سیستان و بلوچستان

شنبه 1401/03/28 - 20:19 asatid

دیدار معاون پژوهش و فناوری سازمان بسیج اساتید کشور با رئیس و شورای مرکزی بسیج اساتید استان سیستان و بلوچستان

کمک به ارتقای کارآمدی نظام حکمرانی کشور و برگزاری جشنواره ملی شهید چمران در سطوح استانی و ملی جزو مهم ترین برنامه‌ها است.

به گزارش مرکز رسانه و ارتباطات اجتماعی نهضت استادی بسیج (ناب)، وحید آرایی معاون پژوهش و فناوری سازمان بسیج اساتید دانشگاه ها، مراکز آموزش عالی و پژوهشی کشور که به همراه وحید صالحی جانشین معاونت که به منظور نظارت ستادی به استان سیستان و بلوچستان سفر کرد، در نشست با رئیس و اعضای شورای مرکزی بسیج اساتید استان گفت: بسیج اساتید با هدف ترویج و تقویت علم معطوف به رفع و حل مسایل و نیازهای نظام و جامعه مبتنی بر بیانیه گام دوم انقلاب تلاش می کند‌.

آرایی با اشاره به اینکه بسیج اساتید متعلق به نظام و مردم است، گفت: بسیج اساتید به عنوان تشکل حاکمیتی، نخبگانی و مردمی دارای مسئولیت اجتماعی است و هدف آن بسترسازی برای نیل به تمدن نوین اسلامی است.

آرایی در ادامه به مأموریت‌ها و سیاست‌های اصلی بسیج اساتید در سال جاری اشاره و عنوان کرد: کمک به ارتقای کارآمدی نظام حکمرانی کشور و برگزاری جشنواره ملی شهید چمران در سطوح استانی و ملی جزو مهم ترین برنامه ها می باشد.

معاون پژوهش و فناوری سازمان بسیج اساتید کشور در پایان گفت: نقشه راه علمی بسیج اساتید مبتنی بر بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی، سیاست‌های کلی علم و فناوری و نیز سند راهبردی اعتلای ده ساله بسیج مستضعفین ابلاغی مقام معظم رهبری است.

انتهای پیام/

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
کد امنیتی
لطفا به این سوال برای جلوگیری از ارسال اسپم پاسخ دهید.

پایتخت ایران کجاست؟ (به فارسی تایپ کنید)