انتصاب مشاور جذب و انتصابات سازمان بسیج اساتید کشور

دوشنبه 1401/03/23 - 14:19 asatid
با حکم رئیس سازمان بسیج اساتید کشور صورت گرفت:

انتصاب مشاور جذب و انتصابات سازمان بسیج اساتید کشور

طی حکمی از سوی رئیس سازمان بسیج اساتید کشور، امان‌اله طایران به سمت مشاور جذب و انتصابات سازمان بسیج اساتید کشور منصوب شد.

به گزارش مرکز رسانه و ارتباطات اجتماعی نهضت استادی بسیج (ناب)، در مراسمی که در سالن شهید شهریاری سازمان بسیج اساتید کشور برگزار شد، طی حکمی از سوی محمدرضا مردانی رئیس این سازمان، امان‌اله طایران به عنوان مشاور جذب و انتصابات سازمان بسیج اساتید کشور منصوب شد.

در متن این حکم آمده است:

استاد بسیجی جناب آقای دکتر امان اله طایران

نظر به شایستگی‌ها، تعهد و تجارب ارزنده جنابعالی و بنا به پیشنهاد حوزه ریاست سازمان، به موجب این حکم به عنوان « مشاور جذب و انتصابات» سازمان بسیج اساتید کشور منصوب می‌شوید.

امید است با استعانت از خداوند قادر متعال، نصب‌العین قرار دادن تقوای الهی و تبعیت از رهبر فرزانه انقلاب اسلامی (مدظله‌العالی) موفق و موید باشید.

توجه به اصول مهم تحول آفرینی، نوسازی هدفمند و عملکرد جهادی با تکیه بر وظایف سازمانی مبتنی بر رویکرد عملی حل مسئله در برنامه‌ها و فعالیت‌ها و نیز کاربست تفکر انقلابی، بسیجی و آینده پژوهانه از الزامات فعالیت‌های این دوره سازمان بسیج اساتید می‌باشد. ضروی است بر مبنای سند تحول راهبردی سازمان و در جهت تحقق ماموریت‌های محوله حرکت نمایید.


توفیقات روز افزون حضرتعالی را از درگاه ایزد منان خواستاریم.

 

محمدرضا مردانی

رئیس سازمان بسیج اساتید دانشگاه‌ها، مراکز آموزش عالی و پژوهشی کشور

 

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
کد امنیتی
لطفا به این سوال برای جلوگیری از ارسال اسپم پاسخ دهید.

پایتخت ایران کجاست؟ (به فارسی تایپ کنید)